SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BIGG KAWASAKI 1300CC EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
90912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kawasaki 1300cc ne sgjendje perfekte osht i punum ekstra per marakli ka qen ne dy rrot tash osht me 4 qysh shihet pra osht gjithqka e punuar dhe ka fuqii teper te madhe ka 4goma te reja amortizera frenim fenomenal auspug extra zhurem teper i shpejt dhe baterin eka te re kush don vjen e sheh vett boj edhe ndrrim mund te shkruni edhe ne viber 045 713 714
Informata rreth publikuesit
Taf
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »