SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Brava 1.4 benzin (me klime) - 98
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
Lloji :
Fiat Brava
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
90919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Brava 1.4 benzin , manual , ABS , klime , airbag te shoferi , viti i prodhimit 1998 , ka 6 muaj regjistrim ,ngjyra e zeze metalike. ka 230.000 km te kaluara. 044 596 871
Informata rreth publikuesit
Leutrim
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »