SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg R5
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
90923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makina është në gjëndje te mirë pune... eshte e mirembajtur. e shesim per arsye sepse do largohemi jashte shtetit per te jetuar. me targa dhe me dogane te paguar tipi: r5 marshi: automatik motorri: 2.5 karburanti: nafte sensor gomat e sapo ndrruar vaji dhe filtri i ndrruar +1 gome rezerve rregjistrimi eshte deri ne qershor 2016 kontakt : 044937777 ose 049882468 ose 044202600 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jasin
Prizren
Bekim Muhaxheri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »