SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Pikap Renault Kangoo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
Lloji :
Renault Kangoo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
99,999,865
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore
ID e produktit :
90924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes reno kangoo viti i prodhimit 2001 i posaardhur nga Holanda 1.9 disel
Informata rreth publikuesit
kaltrinabujupi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »