SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
91037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e posaardhur nga Gjermania i ruajtur dhe ne gjendje te rregullte.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Besianë
044169696
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »