SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL Vectra C 2.2 DTI e saporegjistruar deri 8 korrik 2016
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
91091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes OPEL Vectra C me motor 2.2 DTI ECOTEC e saporegjistruar edhe per nje vit.

Ne gjendje te shkelqyer me servis te rregullt te Dugi - Prishtine.


1. Regjistrimi i pare: Nentor 2002 ne Gjermani,

2. Regjistrim ne Kosove deri me: 08.07.2016 (nje vit),

3. Fellnet e aluminit e blera te modelit te Astra H.

4. Gomat e reja te blera dhe montuara me 2014.

5. Bateria e re 90 Ah ende me garancion e blere ne Euro Goma.

6. Servisimi i perfunduar edhe per 10.000 km.


Nuk e shes urgjent, por mund te hyj nderrim me veture familjare si: OPEL Zafira H apo Touran me 7 ulese !

Telefon kontakt: 044 234 268
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
+37744234268
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »