SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
91120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 benzin 1.4. 16v eshte ne gjendje te rregullt gjithqka funksional posedon xhama elektronik,Abs,espe,arbeg,etj. Automjeti posedon edhe ni pqr goma te dimrit me bandasha,punon prefekt flm per mirkuptim!+37745549643 edhe viber.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »