SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2008 dacia logan 1.6.16v
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Dacia Logan
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
109,019
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Rregullues Klime
ID e produktit :
91133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
dacia logan renault viti prodhimit 2008
eshte ne gjendje shum te rregullt
eshte 1.6 16v
kjo vetur gjindet ne gjakov ne lagjen brekoc
numri 049412534 ose 044129238
faleminderit per mirkuptim
Informata rreth publikuesit
kola.dafina
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »