SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.5 Dci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
91334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Megane 1.5 Dci i posa ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir ngjyra e bardh per me shum na kontaktoni ne numrin ton 044-371-765
Informata rreth publikuesit
fatmir
Gjakovë
044371765
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »