SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 605 3.0 v6 24v viti 1999
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Lloji :
Peugeot 605
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
91340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot 605 3.0 benzin+plin,viti 1999,karrikat e lekures,automatik,eshte me tabela te zvicres, shume i rehatshem ne vozitje
Informata rreth publikuesit
lorik.arsenal
Emshir (Kalabri) [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »