SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Karrige me Ngrohje, Radio, Karrige Elektrike
ID e produktit :
91353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa C, 1.2 benzin
Për ifo më shumë, mund të kontaktoni në mob:
044 652 302
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »