SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1.9 SPORTBACK -10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '16
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
91354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi 1.9 tdi viti 2010 me qmim te voliteshem per me shume kontakto ne numer te telefonit - 044169652 - dogan homologim krejt i ka te kryera.. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
E'doo
Therandë
044169652
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »