SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 530
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
Sensor Parkingu
ID e produktit :
91377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Makina Lloji : BMW Viti:2005 Lenda djegeze : DiezelAutomatikeKilometra : 150.000Makina eshte mbajtur ne menyre shume te mire dhe ka kaluar vetem ne 2 duar . Makina ndodhet ne Tirane Nr cel : 0698547677
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andriel
Viti
0692032500
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »