SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BMW 530
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
91379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Makina Lloji Bmw Lenda Djegese: Diezel Viti i Prodhimit : 2005Automatike 3000 Kuaj Fuqi150000 kmMakina eshte ne gjendje shume te mire pasi i jane kryer sherbimet nje per nje !
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andriel
Viti
0692032500
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »