SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vetura ne shitje Ford Focus 1.8 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
91381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Ford Focus 1.8 TDI modeli 2002-2003. Regjistrim ka deri ne 10.07.2016. Eshte shume i ruajtun si brenda ashtu edhe jashte dhe nuk ka nevoje per asnje investim. Hargjimet i ka shume te vogla 4.5 ne rruge te hapur ndersa 5 L lokal. Mundesi ndrimi. Qmimi i volitshem.
Informata rreth publikuesit
fisnik
Mitrovicë
045328102
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »