SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOlf 4 Tdi
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
91387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 Tdi i thjeshte (pa te kuqe)

-Viti 2001
-Pa klime
-Tempomat
-Me kuke mrapa
-Dy pare goma (vere dimer)
-Regjistrim deri 08.01.2016
Informata rreth publikuesit
Fidan
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »