SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet avalanche
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '15
Lloji :
Chevrolet Avalanche
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
91396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NDRRIM BEJE Shtoj edhe Pare !


044.730.218
045.589.739
Informata rreth publikuesit
Mergim
Vitia
Vitia [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »