SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Kadet
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Opel Kadett
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1989
ID e produktit :
91401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti eshte ne gjendje te rregullt.Numri i telefonit 044217146
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
perparim_kabashi
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »