SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz CLK 230
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Lloji :
Mercedes CLK 230
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2300.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
91404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz CLK 230 Kompresor , Ne gjendje shum te mire.

Nr .045-393-150
Informata rreth publikuesit
Lon
Kamenicë
Kamenicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »