SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tata vista 2015 klim abs rks disel 1.3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '15
Lloji :
Tata
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
1.25
Viti :
2015
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
91416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tata vista 2015 klim abs disel 1.3 manual rks ne gjendje te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hysni
044888229
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »