SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 2.0 hdi full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '15
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
91432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 407 2.0 HDI diesel veutra eshte ne gjendje te rregullt
Informata rreth publikuesit
d
Prishtinë
044 496 142
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »