SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz W126
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '15
Lloji :
Mercedes 500
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1982
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Karrige Elektrike
ID e produktit :
91467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi eshte ne gjendje te rregullt teknike regjistrim nuk ka
xhamat te gjitha elektronike
karrigat jan elektronike me nxemje dhe per levizje
ABS
KLIM
per me shum info tjera per automjetin
Mob:044-371-963 Muharrem
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »