SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHLEP Mercedes 308 benzins Hidraulik
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
Lloji :
Mercedes Tjetër
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
254,332
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1985
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Hidraulik, Radio, Gjurmues
ID e produktit :
91502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shlep Mercedes 308 benzins i bardh ka timonin hidraulik i ardhur nga jashte i doganuar ne kosov
Informata rreth publikuesit
Nertil
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »