SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 Piccaso 1.6 HDI
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Citroen C4 Picasso
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Radio, DVD Player
ID e produktit :
91516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshtë ne gjendje shumë të mir.
I doganuar ......
Informata rreth publikuesit
Altin
Prizren
044217035
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »