SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombe T4 Diesel 1.9 - 1994
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
91518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENTISHT SHITET: Kombi T4, 1.9 Diesel, Viti i prodhimit 1994 me 4 dyer dhe me 5 shpejtesi - me shpenzime shume te vogla, eshte ne gjendje shume te rregullt. I pershtatshem per cdo lloj te biznesit, gjendemi ne Ferizaj dhe mirepresim klient serioz - 044-622-739. Ju Flm!!!
Informata rreth publikuesit
Fud
Ferizaj
044622739
Rr: Trepca Ferizaj PN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »