SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 PLUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
91522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE GJENDJE SHUM TE MIR
I REGJISTRUAR
Informata rreth publikuesit
Altin
Prizren
044217035
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »