SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jetta 1.4 benzin viti 1990
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Jetta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
1990
ID e produktit :
91529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina është ne gjendje shumë te mir eshtë benzin 1.4 viti I prodhimit 1990 regjistrim deri ne korrik 2016Presim bleres serioz nr.kontaktit : 045590888
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Fushë Kosovë
044590888
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »