SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel frontera sport 4x4
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
Lloji :
Opel Frontera
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1993
Ekstra :
Hidraulik
ID e produktit :
91531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen opel frontera 4x4 viti 1993 vetura eshte ne gjendje te rregullt ska asnje defekt regjistrim ka deri me 07.04.2016
Informata rreth publikuesit
Korab
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »