SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito '99
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1999
ID e produktit :
91536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht furgonin
Kontakti: 044/257-839
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prishtinë
044257839
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »