SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Leon 1.6 TDI -14
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Lloji :
Seat Leon
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2014
ID e produktit :
91542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat Leon 1.6 TDI me vit te prodhimit Prill 2014 , vetura eshte e blere ne Porsche Prishtina vitin e kaluar dhe ka +3 vite garancion me regjistrim deri ne Prill 2016 . Vetura ka 2 pale goma vere-dimer.
Qmimi eshte shume i arsyjeshem duke mare ne konsiderate qmimin e blerjes .
Te interesuart te lajmerohen ne numer te telefonit 044-478-778.
Informata rreth publikuesit
ardon
Prizren
044478778
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »