SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
1998
ID e produktit :
91548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 benzin 1.6 Nr kontakti 044351705
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
taulant
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »