SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw caddy 2.0sdi 2004 pa dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
Immobiliser, Rrota Aliazhi, Hidraulik, Xham Dielli, Shufra Kulmi
ID e produktit :
91551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes caddyn 2.0sdi viti i prodhimit 2004 pa doganI sapoardhur nga holanda ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni044 74 74 00049 30 30 40Viber+377 44 74 74 00
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Llaker LUMI
044747400
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »