SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 tDi -02
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, DVD Player
ID e produktit :
91562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 tdi -DI tkuqeFellneAirbagTimon 3shKarriga me ngrohje Full Extra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »