SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen Polo
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '15
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
91571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo ne gjendje shume te mire mekanike si dhe shume i paster brenda. Makina ka 118000 km te garantuara. Prej shpalljes se fundit ka pase disa investime. Frenat perfekt, klima perfekt, motorri perfekt etj... Ka disa gervishje te bera gjate parkimit shiqoni mire fotot. Makina nuk eshte e aksidentuare. Ka nevoje per nje investim 200-300 euro ne karoseri. Vetem per bleres serioz. Mos ma hupni kohen. Faleminderit per mirekuptim. Kontakte: 044/203-641
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044203641
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »