SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2006
ID e produktit :
91576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedes vita ose munsi ndrrimi 2006 numri per kontamt 044300745 049 484833
Informata rreth publikuesit
Xhemajli
Suharekë
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »