SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda octavia
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
ID e produktit :
91590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skoda octavia 69000 mij t kaluara extrem e ruajtur gjama elektronik karriga me nxemje tempomat abs airbag shufra lart per ngarkim mbyllje qendrore etj nr 049372778
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismajl
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »