SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merc-Benz E200 CGI, ndrroj me banes Prishtine ose F.Kosove
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes E
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
134,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
91599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes-Benz E200 CGI
Vetura eshte me tabela te Gjermanis

Beje edhe ndrrime me banes ne Prishtine.
Jam i gatshem edhe me shtu para per banese..
Informata rreth publikuesit
Gjelbrim
Prishtinë
049 642 225
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »