SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veturat e UNHCR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
Lloji :
Nissan Patrol
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
1999
ID e produktit :
91611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia e Ankandeve Kosova organizon per here te pare ankand te drejtperdrejte me keto vetura te UNHCR.


Nissan Patrol 4.2 x 9 - 1999
Nissan Pick up - 1999
Mitsubishi Pajero - 1999
Toyota Prado - 1999
Opel Astra Classic - 2007
Toyota Land Cruiser x 2 - 2008
Volkswagen Passat 1.9 - 2008


Shiqimi organizohet prej dates 13 Korrik deri me 25 Korrik kur edhe mbahet ankandi i drejtperdrejte ne oren 12.00 ne lokalet e Shtepise se Ankandeve.

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »