SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 Cdti
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
91614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 88KW 120 PS
REGJISTRIM DERI ME DATEN 28.10.2016
VITI I PRODHIMIT 2005 SERI E 2006
KLIMA FUNKSIONALE
ALARM & CENTRALL
XHAMA ME RRYM
BORD COMPUTER
XHAMA TE ZI
TV DISPLAY
DVD
DRITA PER MJEGULL
KOMANDA NE TIMON
SENZORA
AIRBAG
2 QELSA NGA FABRIKA
ABS
ESP
MANUAL 6 SHPEJTSI
ARSYA PSE OSHT ME TABELA KS OSHT SEPSE KAM UDHTUAR NE EVROP ME KET VETUR
HARGJIMET E VOGLA 5 LITRA NE 100 KILOMETRA
FELLNE ORIGJINALE PER OPEL ME VLER 550 EURO
LIBER TE SERVISIT
Ndrrim i Mundshem
ESHT I RUAJSHUM SHUM ASHTU DHE SIQ SHIHET
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Pozharan
044837548
pozharan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »