SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shkoda Octavia, 4X4, 1.9 TDI, 2003
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,205
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
91637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkoda Octavia 1.9 TDI - 4X4
Viti: 2003
Regjistrim deri ne dhjetor 2015
Kilometra te kaluara: 212205
Dritaret dhe pasqyert: elektrike
Senzor parkingu mbrapa
Klimatronik
6 shpejtesi
Goma te vitit 2015 "Lasa"

Serviset e rregullta dhe te verifikueshme ne cdo moment.
Informata rreth publikuesit
Fetih
Prishtinë
044206999
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »