SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter piaggio x8
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '17
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Viti :
2007
ID e produktit :
91644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SKuter piaggio x8 shumi ruajtur me te gjitha serviset e kryera i Sapo ardhur nga franca pa dogan gjindemi afer autolarjes cufa vW per me shum informacione kontaktoni ne : 044 828 753 Viti prodhimit 2007
Informata rreth publikuesit
Burim Rexhepi
Ferizaj
044121174
Ferizaj Bibaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »