SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honday Galloper 2.5
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
Lloji :
Hyundai Galloper
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
Spoiler
ID e produktit :
91672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Honday Galloper 2.5 ne gjendje shum te mir 4x4 me regjistrim deri ne muajin Maj te vitit te ardhshem , goma dhe fellne rezerv, viti I prodhimit 2000 me klim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Pejë
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »