SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7D
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
295,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1992
Ekstra :
Hidraulik, Child Locks
ID e produktit :
91693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makina ne gjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Altin
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »