SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT DUCATO 2.5TD
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
91697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES FIAT DUCATO 1997 ME SANEK (KOFER)
RKS DERI 11.10.2015
PER MA SHUM INFO 049 152 194 DHE 044 368 354
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Suharekë
SUHAREK [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »