SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 - 2005
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:48
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
ID e produktit :
91832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Peugeot #206 - 2005 Peugeot 206 1.4 benzin viti 2005 regjistrim deri 14.03.2017 Tip top Gjama elektronikPasqyre elektronike/Abs/Drita tmjeglles/Centrall/4Dyer/klim etj ... Me pak fjal kerr ekonomik shpenzime minimale.045/508909
Informata rreth publikuesit
meel
Prishtinë
045599190
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »