SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion benz Sprinter
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
92006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit 2003 , shitet per arsye mospordorimi , makina ne gjendje te shkelqyer pa asnje gervishtje , dopio gomë , makina nuk ndodhet në prishtine por ne shqipëri/kukës ejt.
Informata rreth publikuesit
Dori
Tirana, Albania
Kukës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »