SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat 500 - 2008
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Lloji :
Fiat 500
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Viti :
2008
ID e produktit :
92017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Fiat #500 - 2008

Shitet Fiat 500 1.3 JTD Lounge 8V Diesel
Panorama
Krom Paket
Klimatronik
Fellne Veres Fellne Dimri me guma shume te mira
2 Qelsa Fabrikisht
Me Dogan te Paguar

044 250 540 viber
049 250 540
Informata rreth publikuesit
beni
Prishtinë
044250540
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »