SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW Golf - 2001
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Viti :
2001
ID e produktit :
92069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Golf - 2001

- Shitet

- Marka: VW
- Tipi : Golf 4
- Motorri 1.9 TDI Dizell
- Viti i PRodhimit 2001
- Me Dogan te paguar
- Klimatronik
- CD
- Fellne
- Qmimi 4900 euro
- Kontakti 044157317
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni DRITONI
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »