SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra - 2003
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2003
ID e produktit :
92070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Opel #Astra - 2003

- Shitet

- Marka: Opel
- Tipi : Astra
- Motorri 1.7 CDTI Dizell
- Viti i Prodhimit 2003
- Me Dogan te paguar
- Klim
- Qmimi 4700 euro
- Kontakti 044157317
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni DRITONI
Ferizaj
044 157 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »