SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Benz Sprinter
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player
ID e produktit :
92156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamion sprinter 411 per arsye mospordorimi ne gjendje te shkelqyer pa asnje gervishtje. Dopio gome gjendja motorrike shum e mir asnje problem. Nr tel: 0682237039. Cmimi i diskutueshem ....
Informata rreth publikuesit
Granit
Columbia, Missouri
Bicaj /Kukës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »